Воскресенье, Октября 17, 2021
Тел.:  (068)-093-03-16
Моб.: (096)-076-44-96
Факс: (04631)-69-3-69
График работы:
Пн.-Пт.:   8:00-17:00
Сб.-Нд.:  выходной
Наша почта:
info@dsmayak.com
sales@dsmayak.com

Неделя науки в Крутах – 2021

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, що будуть проведені на Дослідній станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН у рамках VI наукового форуму «Науковий тиждень у Крутах – 2021»

Запрошення - Інформаційний лист для учасників з України
Приглашение - Информационное сообщение для участников из других стран

Матеріали науково-практичної конференції

Науковий тиждень у Крутах – 2016

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, що будуть проведені на Дослідній станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН у рамках І-го наукового форуму «Науковий тиждень у Крутах – 2016», а саме:

  1. ІІ-ій науково-практичній конференції «Овочівництво і баштанництво: історичні аспекти, сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку”, дата проведення 21-22 березня 2016 р.;
  2. всеукраїнській науково-практичній конференції «Рослинний світ України: теоретичні і прикладні аспекти вивчення і освоєння у виробництві основних і малопоширених видів (сільськогосподарські і біологічні науки)», дата проведення – 23-24 березня 2016 р.;
  3. всеукраїнській науково-практичній конференції «Аграрна наука і освіта в Україні: історичний екскурс, сучасна парадигма, стратегія розвитку», дата проведення 25 березня 2016 р.

Детально ознайомитися з програмою наукового форуму, можна завантиживши вкладені файли.

Програма наукових заходів

Програма наукових заходів ДС "Маяк"

25-26 березня 2015 р. на базі дослідної станції "Маяк" ІОБ НААН відбулися:

  1. Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: "РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ: НЕТРАДИЦІЙНІ І РІДКІСНІ ВИДИ У НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ ТА ГОСПОДАРСЬКО-ПРАКТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ"
  2. Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "ОВОЧІВНИЦТВО І БАШТАННИЦТВО: ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ, СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ"

Детально ознайомитися з програмою наукових заходів і матеріалами конференції та семінару, можна завантиживши вкладені файли.

Програма наукових заходів
Матеріали конференції
Матеріали семінару

Запрошуємо взяти участь у конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі:

  1. Науково-практичної конференції: «Овочівництво і баштанництво: історичні аспекти, сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку”, яка проводиться 26 березня 2015 р.;
  2. Науково-практичного семінару: «Рослинний світ України: нетрадиційні і рідкісні види у наукових дослідженнях і господарсько-практичній діяльності», дата проведення - 27 березня 2015 р.

Місце проведення: Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН. Форма участі – дистанційна.

Учасники: науковці науково-дослідних установ, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та інших установ, які мають відношення до тематики конференції.

Прохання ознайомити із запланованими заходами колег з інших установ і організацій, з якими у Вас налагоджена наукова та практична співпраця.

Детальна інформація для участі в конференції

Еще статьи...

Страница 2 из 2

<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>