Суббота, Января 16, 2021
Тел.:  (068)-093-03-16
Моб.: (096)-076-44-96
Факс: (04631)-69-3-69
График работы:
Пн.-Пт.:   8:00-17:00
Сб.-Нд.:  выходной
Наша почта:
info@dsmayak.com
sales@dsmayak.com

Програма наукових заходів ДС "Маяк"

25-26 березня 2015 р. на базі дослідної станції "Маяк" ІОБ НААН відбулися:

  1. Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: "РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ: НЕТРАДИЦІЙНІ І РІДКІСНІ ВИДИ У НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ ТА ГОСПОДАРСЬКО-ПРАКТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ"
  2. Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "ОВОЧІВНИЦТВО І БАШТАННИЦТВО: ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ, СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ"

Детально ознайомитися з програмою наукових заходів і матеріалами конференції та семінару, можна завантиживши вкладені файли.

Програма наукових заходів
Матеріали конференції
Матеріали семінару

Запрошуємо взяти участь у конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі:

  1. Науково-практичної конференції: «Овочівництво і баштанництво: історичні аспекти, сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку”, яка проводиться 26 березня 2015 р.;
  2. Науково-практичного семінару: «Рослинний світ України: нетрадиційні і рідкісні види у наукових дослідженнях і господарсько-практичній діяльності», дата проведення - 27 березня 2015 р.

Місце проведення: Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН. Форма участі – дистанційна.

Учасники: науковці науково-дослідних установ, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, докторанти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та інших установ, які мають відношення до тематики конференції.

Прохання ознайомити із запланованими заходами колег з інших установ і організацій, з якими у Вас налагоджена наукова та практична співпраця.

Детальна інформація для участі в конференції

Запрошуємо взяти участь у роботі конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції (у заочній формі): „Практичні і теоретичні аспекти сучасного овочівництва”, присвяченої 40-річчю створення Дослідної станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН (с. Крути)

Місце проведення: Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН

Строк проведення: 25 квітня 2014 року

Подробнее...

Результати заочної конференції

25 квітня 2014 року в с. Крути, Чернігівської області було проведено всеукраїнську науково-практичну конфепенцію, присвячену 40-річчю від дня заснування Дослідної станції "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва НААН.

Результатом проведення конференції являється збірник матеріалів на 152 сторінки.

Збірник статей заочної конференції
Подробнее...

Приоритетные направления деятельности

  • создание высокоурожайных сортов и гибридов, стойких к вредителям и болезням, с высокими вкусовыми качествами, адаптированных к условиям окружающей среды Лесостепи и Полесья Украины;
  • разработка и внедрение в производство элементов технологии выращивания овощных культур на товарные и семянные цели;
  • формирование и поддержка признаков коллекции малораспространенных овощных культур;
  • выращивание оригинальных и элитных семян овощных культур собственной селекции, селекции ИОБ НААН и сети его научно-исследовательских учреждений;
  • информационно-техническое обеспечение производителей в регионе;
  • заключение лицензированных договоров на выращивание элитных и репродукционных семян овощных и пряноароматических малораспространенных зеленых видов растений.

Страница 2 из 2

<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>